Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY / ATMEL > AT25FS040Y7-YH27-T
AT25FS040Y7-YH27-T Microchip Technology / Atmel
Atmel_AT25FS040-1180239.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
Flash Memory NIPDAU 2.7V - NIPDAU 2.7V
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25FS040Y7-YH27-T Microchip Technology / Atmel
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 50 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-UDFN (6x4.9), Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25FS040Y7-YH27-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT25FS040Y7-YH27-T AT25FS040Y7-YH27-T Hersteller : Microchip Technology AT25FS040.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8UDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-UDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 50 MHz