Produkte > ATMEL > AT25HP512W2-10SI-2.7
AT25HP512W2-10SI-2.7 ATMEL
AT25HP256_512_Rev1113L_3-21-06.pdf
Hersteller: ATMEL
09+
auf Bestellung 1653 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT25HP512W2-10SI-2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 512KBIT SPI 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 10 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 16-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT25HP512W2-10SI-2.7
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 10 MHz