Produkte > ATMEL > AT27BV1024-90JC
AT27BV1024-90JC ATMEL
AT27BV1024.pdf
Hersteller: ATMEL
09+
auf Bestellung 1018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT27BV1024-90JC ATMEL
Description: IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, Technology: EPROM - OTP, Memory Format: EPROM, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6), Part Status: Obsolete, Memory Interface: Parallel, Access Time: 90 ns, Memory Organization: 64K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT27BV1024-90JC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V