Produkte > ATMEL > AT27BV1024-90VC
AT27BV1024-90VC ATMEL
AT27BV1024.pdf
Hersteller: ATMEL
TSSOP
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT27BV1024-90VC ATMEL
Description: IC EPROM 1MBIT PARALLEL 40VSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, Technology: EPROM - OTP, Memory Format: EPROM, Supplier Device Package: 40-VSOP, Part Status: Obsolete, Memory Interface: Parallel, Access Time: 90 ns, Memory Organization: 64K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT27BV1024-90VC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V