Produkte > ATMEL > AT27BV102490VI
AT27BV102490VI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 118 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT27BV102490VI ATMEL
Description: IC EPROM 1MBIT PARALLEL 40VSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, Technology: EPROM - OTP, Memory Format: EPROM, Supplier Device Package: 40-VSOP, Part Status: Obsolete, Memory Interface: Parallel, Access Time: 90 ns, Memory Organization: 64K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT27BV102490VI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT27BV1024-90VI Hersteller : ATMEL AT27BV1024.pdf TSOP
auf Bestellung 2215 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V