Produkte > ATMEL > AT27C512R-45TU
AT27C512R-45TU ATMEL
AT27C512RRev07.pdf
Hersteller: ATMEL
07+;
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT27C512R-45TU ATMEL
Description: IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: EPROM - OTP, Memory Format: EPROM, Supplier Device Package: 28-TSOP, Memory Interface: Parallel, Access Time: 45 ns, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT27C512R-45TU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V