Produkte > ATMEL > AT29C040A90TC
AT29C040A90TC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT29C040A90TC ATMEL
Description: IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-TSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: Parallel, Access Time: 90 ns, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT29C040A90TC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT29C040A-90TC Hersteller : ATMEL AT29C040A.pdf TSOP
auf Bestellung 1180 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT29C040A-90TC Hersteller : Atmel/Microchip AT29C040A.pdf Параллельная Flash-память (512Kx8 bit, 256 bytes/sector, 2x16K boot blocks, 10K циклов, 90ns, Vpp=5.0V, Vcc=4.5-5.5V, Icc=40mA, Isb=0.1mA, 0 to +70C)... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: TSOP-32 Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V