Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT30TSE758A-MA8M-T
AT30TSE758A-MA8M-T
AT30TSE758A-MA8M-T Microchip Technology
Atmel-8854-DTS-AT30TSE752A-754A-758A-Datasheet.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UDFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Shutdown Mode
Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad
Output Type: I2C/SMBus
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 5.5V
Sensor Type: Digital, Local
Resolution: 11 b
Supplier Device Package: 8-UDFN (2x3)
Test Condition: 0°C ~ 100°C (-40°C ~ 125°C)
Accuracy - Highest (Lowest): ±1°C (±3°C)
Sensing Temperature - Local: -55°C ~ 125°C
auf Bestellung 4799 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT30TSE758A-MA8M-T Microchip Technology
Description: SENSOR DIGITAL -55C-125C 8UDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Shutdown Mode, Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, Output Type: I2C/SMBus, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 5.5V, Sensor Type: Digital, Local, Resolution: 11 b, Supplier Device Package: 8-UDFN (2x3), Test Condition: 0°C ~ 100°C (-40°C ~ 125°C), Accuracy - Highest (Lowest): ±1°C (±3°C), Sensing Temperature - Local: -55°C ~ 125°C.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT30TSE758A-MA8M-T AT30TSE758A-MA8M-T Hersteller : Microchip Technology Atmel_8854_DTS_AT30TSE752A_754A_758A_Datasheet-3445274.pdf Board Mount Temperature Sensors 1-ch TmpSnsr NV Reg I2C 1.7V-5.5V 1MHz
auf Bestellung 4900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AT30TSE758A-MA8M-T AT30TSE758A-MA8M-T Hersteller : Microchip Technology / Atmel Atmel_8854_DTS_AT30TSE752A_754A_758A_Datasheet-1368995.pdf Board Mount Temperature Sensors 1-ch TmpSnsr NV Reg I2C 1.7V-5.5V 1MHz
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: I2C/SMBus
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 1.7V ~ 5.5V
Sensor Type: Digital, Local
Resolution: 11 b