Produkte > ATMEL > AT34C02B-10TU-1.7
AT34C02B-10TU-1.7
AT34C02B-10TU-1.7 Atmel
ATMLS04130-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Atmel
Description: IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 256 x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 95697 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 833
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT34C02B-10TU-1.7 Atmel
Description: IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 256 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz