Produkte > ATMEL > AT45D041AJI
AT45D041AJI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2868 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45D041AJI ATMEL
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 32PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 32-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 14ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45D041AJI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45D041A-JI Hersteller : ATMEL AT45D041A.pdf PLCC32
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT45D041A-JI AT45D041A-JI Hersteller : Microchip Technology AT45D041A.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 32PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz