Produkte > ATMEL > AT45D041ARC
AT45D041ARC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 900 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45D041ARC ATMEL
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 28SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 28-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 14ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45D041ARC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45D041A-RC Hersteller : ATMEL AT45D041A.pdf 09+ SO-28
auf Bestellung 1065 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT45D041A-RC AT45D041A-RC Hersteller : Microchip Technology AT45D041A.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 28SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz