Produkte > AT4 > AT45D041A-JC
AT45D041A-JC
AT45D041A.pdf
Hersteller:
09+
auf Bestellung 234 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45D041A-JC
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 32PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 32-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 14ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45D041A-JC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45D041AJC Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 234 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT45D041A-JC AT45D041A-JC Hersteller : Microchip Technology AT45D041A.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 32PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz