Produkte > ATMEL > AT45D161-TI
AT45D161-TI ATMEL
AT45D161.pdf
Hersteller: ATMEL
07+ TSSOP
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45D161-TI ATMEL
Description: IC FLASH 16MBIT SPI 15MHZ 28TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 28-TSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 15ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 528 Bytes x 4096 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45D161-TI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45D161-TI AT45D161-TI Hersteller : Microchip Technology AT45D161.pdf Description: IC FLASH 16MBIT SPI 15MHZ 28TSOP
Packaging: Tray
Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz