Produkte > ATMEL > AT45DB041A-RC-2.5
AT45DB041A-RC-2.5 ATMEL
doc1436.pdf
Hersteller: ATMEL
09+ SO-28
auf Bestellung 1291 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45DB041A-RC-2.5 ATMEL
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 10MHZ 28SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 2.5V ~ 3V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 10 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 28-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45DB041A-RC-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45DB041A-RC-2.5 AT45DB041A-RC-2.5 Hersteller : Microchip Technology doc1436.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 10MHZ 28SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 10 MHz