Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT45DB041B-CI-2.5
AT45DB041B-CI-2.5
AT45DB041B-CI-2.5 Microchip Technology
doc3443.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 14CBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 14-LBGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 14-CBGA (4.5x7)
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 14ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45DB041B-CI-2.5 Microchip Technology
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 15MHZ 14CBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 14-LBGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 14-CBGA (4.5x7), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 14ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 2048 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45DB041B-CI-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45DB041B-CI-2.5 Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc3443-1180729.pdf NOR Flash DATAFLASH,4MBIT,WAFER 7 MIL - 2.5V, CBGA, IND TEMP