Produkte > AT4 > AT45DB081BCNU2.5
AT45DB081BCNU2.5
Hersteller:
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45DB081BCNU2.5
Description: IC FLASH 8MBIT SPI 15MHZ 8CASON, Packaging: Tray, Package / Case: 8-VDFN, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 15 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-CASON (6x8), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 14ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 4096 pages, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT45DB081BCNU2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45DB081B-CNU-2.5 Hersteller : ATMEL 06+ QFP
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT45DB081B-CNU-2.5 AT45DB081B-CNU-2.5 Hersteller : Microchip Technology Description: IC FLASH 8MBIT SPI 15MHZ 8CASON
Packaging: Tray
Package / Case: 8-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 15 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-CASON (6x8)
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 14ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 264 Bytes x 4096 pages
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT45DB081B-CNU-2.5 Hersteller : Microchip Technology doc2225-1180799.pdf NOR Flash 8M SERIAL 2.7V - 2.5V IND TEMP