Produkte > ATMEL > AT45DB081D-SU-2.5
AT45DB081D-SU-2.5 ATMEL
AT45DB081D_2-2014.pdf
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT45DB081D-SU-2.5 ATMEL
Description: IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 50 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 4ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 264 Bytes x 4096 pages, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote AT45DB081D-SU-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT45DB081D-SU-2.5 AT45DB081D-SU-2.5 Hersteller : Renesas Electronics Corporation AT45DB081D_2-2014.pdf Description: IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 50 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 4ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 264 Bytes x 4096 pages
DigiKey Programmable: Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT45DB081D-SU-2.5 AT45DB081D-SU-2.5 Hersteller : Adesto Technologies adesto_technologies_doc3596-2956369.pdf NOR Flash 8M, 2.5V, 50Mhz DataFlash