Produkte > ATMEL > AT49F1024-55VI
AT49F1024-55VI ATMEL
AT49F1024%2C1025.pdf
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 700 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT49F1024-55VI ATMEL
Description: IC FLASH 1MBIT PARALLEL 40VSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 40-VSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 64K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT49F1024-55VI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT49F102455VI Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V