Produkte > ATMEL > AT49F8192AT70TI
AT49F8192AT70TI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT49F8192AT70TI ATMEL
Description: IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: FLASH, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 48-TSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: Parallel, Access Time: 70 ns, Memory Organization: 1M x 8, 512K x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT49F8192AT70TI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT49F8192AT-70TI Hersteller : ATMEL AT49F008A%28T%29_8192A%28T%29.pdf 0304+ TSSOP48
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT49F8192AT-70TI AT49F8192AT-70TI Hersteller : Microchip Technology AT49F008A%28T%29_8192A%28T%29.pdf Description: IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP
Packaging: Tray
Package / Case: 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V