Produkte > AT4 > AT49LH004-33JC
AT49LH004-33JC
AT49LH004.pdf
Hersteller:
09+
auf Bestellung 118 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT49LH004-33JC
Description: IC FLASH 4MBIT PAR 33MHZ 32PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 32-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 33 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43), Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, Memory Interface: Parallel, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT49LH004-33JC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT49LH00433JC Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 118 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT49LH004-33JC AT49LH004-33JC Hersteller : Microchip Technology AT49LH004.pdf Description: IC FLASH 4MBIT PAR 33MHZ 32PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 33 MHz