Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT8389-160-160-0.25
AT8389-160-160-0.25
AT8389-160-160-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!121&authkey=!ACnRBSMScMiKVBU&ithint=file%2cpdf&e=aHDThk
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX160MM WHT
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K