Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT8389-320-320-0.38
AT8389-320-320-0.38
AT8389-320-320-0.38 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!121&authkey=!ACnRBSMScMiKVBU&ithint=file%2cpdf&e=aHDThk
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT8389-320-320-0.38 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.0150" (0.381mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Part Status: Active.