Produkte > ATMEL > AT87F52-24JI
AT87F52-24JI ATMEL
AT87F52.pdf
Hersteller: ATMEL
01+
auf Bestellung 721 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT87F52-24JI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: OTP Quick FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: UART/USART, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6), Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT87F52-24JI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V