Produkte > AT8 > AT87F55WD-24AC
AT87F55WD-24AC
AT87F55WD.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT87F55WD-24AC
Description: IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP, Packaging: Tube, Package / Case: 44-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 20KB (20K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: OTP Quick FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V, Connectivity: UART/USART, Peripherals: WDT, Supplier Device Package: 44-TQFP (10x10), Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT87F55WD-24AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 44-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 20KB (20K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V