Produkte > ATMEL > AT89C5124PC
AT89C5124PC ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89C5124PC ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 4KB (4K x 8), RAM Size: 128 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 80C51, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: UART/USART, Supplier Device Package: 40-PDIP, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89C5124PC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89C51-24PC Hersteller : ATMEL AT89C51_rev0265g_10-12-03.pdf 2011+
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 4KB (4K x 8)
RAM Size: 128 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 80C51
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V