Produkte > AT > AT89S5324AC
AT89S5324AC
Hersteller: AT
auf Bestellung 2100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89S5324AC AT
Description: IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 12KB (12K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: WDT, Supplier Device Package: 44-TQFP (10x10), Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89S5324AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89S53-24AC Hersteller : ATMEL doc0787.pdf 09+
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 44-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 12KB (12K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V