Technische Details AT89S5324PI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 12KB (12K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: WDT, Supplier Device Package: 40-PDIP, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89S5324PI
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| AT89S53-24PI | Hersteller : ATMEL |
DIP |
auf Bestellung 40 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| AT89S53-24PI | Hersteller : Atmel/Microchip |
Produkt ist nicht verfügbar |
| AT89S53-24PI | Hersteller : Atmel Semiconductor |
Група товару: Мікропроцесори, мікроконтролери Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
AT89S53-24PI | Hersteller : Microchip Technology |