Produkte > ATMEL > AT89S5324PI
AT89S5324PI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89S5324PI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 12KB (12K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: WDT, Supplier Device Package: 40-PDIP, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89S5324PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89S53-24PI Hersteller : ATMEL doc0787.pdf DIP
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 12KB (12K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V