Produkte > ATMEL > AT89S825324JI
AT89S825324JI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT89S825324JI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 12KB (12K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 2K x 8, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: SPI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT89S825324JI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT89S8253-24JI Hersteller : ATMEL doc3286.pdf 07+;
auf Bestellung 956 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 12KB (12K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 2K x 8
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: SPI, UART/USART
Peripherals: POR, WDT
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT89S8253-24JI AT89S8253-24JI Hersteller : Microchip Technology doc3286-1180702.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU UNSAWN WAFER 20 MIL BACKGRIND - 24MHZ