Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT900C-160-160-0.25
AT900C-160-160-0.25
AT900C-160-160-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_AT900C.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX160MM WHT
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K