Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY > AT900C-320-320-0.15
AT900C-320-320-0.15 Shiu Li Technology
3153_AT900C.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology
Conductive Tape, Sheet
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT900C-320-320-0.15 Shiu Li Technology
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.0060" (0.152mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.2W/m-K, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote AT900C-320-320-0.15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K