Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY > AT900P-160-150-0.10
AT900P-160-150-0.10 Shiu Li Technology
Hersteller: Shiu Li Technology
Conductive Tape, Sheet
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT900P-160-150-0.10 Shiu Li Technology
Description: THERM TAPE 160MMX150MM BRN, Packaging: Bag, Color: Brown, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0040" (0.102mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 160.00mm x 150.00mm, Thermal Conductivity: 1.2W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Brown
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0040" (0.102mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K