Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT900P-160-150-0.14
AT900P-160-150-0.14
AT900P-160-150-0.14 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!118&authkey=!ACoqTDAChrKOZAc&ithint=file%2cpdf&e=EbpeIY
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX150MM BRN
Packaging: Bag
Color: Brown
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K