Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT900P-320-300-0.10
AT900P-320-300-0.10
AT900P-320-300-0.10 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!118&authkey=!ACoqTDAChrKOZAc&ithint=file%2cpdf&e=EbpeIY
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X300MM BRN
Packaging: Bag
Color: Brown
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0040" (0.102mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K
Backing, Carrier: Polyimide
Part Status: Active
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT900P-320-300-0.10 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X300MM BRN, Packaging: Bag, Color: Brown, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0040" (0.102mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 300.00mm, Thermal Conductivity: 1.2W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide, Part Status: Active.