Produkte > IC > IC Mikrokontroller > AT90CAN32-15AT
AT90CAN32-15AT
AT90CAN32-15AT
doc7682.pdf
Produktcode: 92416
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
IC > IC Mikrokontroller
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Weitere Produktangebote AT90CAN32-15AT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 64-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 2K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 1K x 8
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 64-TQFP (14x14)
Part Status: Active
Number of I/O: 53
DigiKey Programmable: Not Verified
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 64-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
RAM Size: 2K x 8
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 1K x 8
Core Size: 8-Bit
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of I/O: 53
Qualification: AEC-Q100
AT90CAN32-15AT AT90CAN32-15AT Hersteller : Microchip Technology / Atmel doc7682-1369112.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 32KB Flash 15MHz