Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT90CAN32-16MUR
AT90CAN32-16MUR
AT90CAN32-16MUR Microchip Technology
doc7679.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MCU 8-bit AVR RISC 32KB Flash 3.3V/5V 64-Pin QFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT90CAN32-16MUR Microchip Technology
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), RAM Size: 2K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 1K x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), Part Status: Active, Number of I/O: 53, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT90CAN32-16MUR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT90CAN32-16MUR AT90CAN32-16MUR Hersteller : Microchip Technology doc7679.pdf MCU 8-bit AVR RISC 32KB Flash 3.3V/5V 64-Pin QFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 2K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 1K x 8
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Number of I/O: 53
DigiKey Programmable: Not Verified
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
RAM Size: 2K x 8
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 1K x 8
Core Size: 8-Bit
Number of I/O: 53
AT90CAN32-16MUR AT90CAN32-16MUR Hersteller : Microchip Technology doc7679.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 16MHz