Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT90CAN64-16AUR
AT90CAN64-16AUR
AT90CAN64-16AUR Microchip Technology
doc7679.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MCU 8-bit AVR RISC 64KB Flash 3.3V/5V 64-Pin TQFP T/R
auf Bestellung 2950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT90CAN64-16AUR Microchip Technology
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 2K x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-TQFP (14x14), Part Status: Active, Number of I/O: 53, DigiKey Programmable: Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 64-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 2K x 8
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 64-TQFP (14x14)
DigiKey Programmable: Verified
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 382 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 64-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
RAM Size: 4K x 8
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 2K x 8
Core Size: 8-Bit
DigiKey Programmable: Verified
Mindestbestellmenge: 2
AT90CAN64-16AUR AT90CAN64-16AUR Hersteller : Microchip Technology doc7679.pdf MCU 8-bit AVR RISC 64KB Flash 3.3V/5V 64-Pin TQFP T/R
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar