Produkte > ATMEL > AT90S2323-10SC
AT90S2323-10SC ATMEL
doc1004.pdf
Hersteller: ATMEL
SOP-8
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT90S2323-10SC ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 2KB (1K x 16), RAM Size: 128 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 128 x 8, Core Processor: AVR, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V, Connectivity: SPI, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, WDT, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 3, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT90S2323-10SC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 2KB (1K x 16)
RAM Size: 128 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 6V