Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT910-160-160-0.15
AT910-160-160-0.15
AT910-160-160-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!120&authkey=!ACzF-01d9TgLj2Y&ithint=file%2cpdf&e=YoF5pN
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX160MM WHT
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K