Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > AT910-320-320-0.25
AT910-320-320-0.25
AT910-320-320-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
AT910-S.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K
Backing, Carrier: Fiberglass
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT910-320-320-0.25 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.0100" (0.254mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.0W/m-K, Backing, Carrier: Fiberglass.