Produkte > AT9 > AT93C4610SC2.7
AT93C4610SC2.7
Hersteller:
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT93C4610SC2.7
Description: IC EEPROM 1KBIT 3-WIRE 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 2 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: 3-Wire Serial, Memory Organization: 128 x 8, 64 x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT93C4610SC2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT93C46-10SC-2.7 Hersteller : ATMEL AT93C57.pdf 0542+
auf Bestellung 997 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT93C46-10SC2.7 Hersteller : ATMEL SOP-8
auf Bestellung 400 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TC)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 2 MHz