Produkte > ATMEL > AT93C4610SU2.7
AT93C4610SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT93C4610SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 1KBIT 3-WIRE 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 2 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: 3-Wire Serial, Memory Organization: 128 x 8, 64 x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT93C4610SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT93C46-10SU-2.7 Hersteller : ATMEL AT93C46%2C56%2C66.pdf 07+;
auf Bestellung 83300 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 2 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 10ms
Memory Interface: 3-Wire Serial
Memory Organization: 128 x 8, 64 x 16
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT93C46-10SU-2.7 AT93C46-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology doc0172z-1180617.pdf EEPROM 8-PDIP, PB/HALO FREE, 2.7V - 10MS, SOIC, INT TEMP, GREEN, 2.7V