AT93C46A-10SI-2.7
AT93C46A-10SI-2.7 Microchip Technology / Atmel
atmel_doc0539-1180645.pdf
Hersteller: Microchip Technology / Atmel
EEPROM 1K (64X16) 2.7V
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT93C46A-10SI-2.7 Microchip Technology / Atmel
Description: IC EEPROM 1KBIT 3-WIRE 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 2 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: 3-Wire Serial, Memory Organization: 128 x 8, 64 x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT93C46A-10SI-2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT93C46A-10SI-2.7 Hersteller : AT AT93C46A.pdf 09+
auf Bestellung 32218 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT93C46A10SI2.7 Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 112 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 1Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 2 MHz