Produkte > AT9 > AT93C56A10SU2.7
AT93C56A10SU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT93C56A10SU2.7
Description: IC EEPROM 2KBIT 3-WIRE 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 2 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10ms, Memory Interface: 3-Wire Serial, Memory Organization: 256 x 8, 128 x 16, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote AT93C56A10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT93C56A-10SU2.7 Hersteller : ATMEL 09+
auf Bestellung 1018 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT93C56A-10SU-2.7 Hersteller : Atmel Semiconductor AT93C56A-66A.pdf EEPROM Serial, 2.7V, SOIC-8 Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 2 MHz