Produkte > ATMEL > AT94K10AL-25DQU
AT94K10AL-25DQU
AT94K10AL-25DQU Atmel
ATMLS04668-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Atmel
Description: FPGA, 576 CLBS, 10000 GATES, 25M
Packaging: Bulk
Package / Case: 208-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, UART
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Program SRAM Bytes: 20K-32K
Core Type: 8-Bit AVR
Data SRAM Bytes: 4K ~ 16K
FPGA Gates: 10k
FPGA Core Cells: 576
FPGA SRAM: 4KB
FPGA Registers: 846
Supplier Device Package: 208-PQFP (28x28)
Speed: 25 MHz
auf Bestellung 270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT94K10AL-25DQU Atmel
Description: FPGA, 576 CLBS, 10000 GATES, 25M, Packaging: Bulk, Package / Case: 208-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, UART, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Program SRAM Bytes: 20K-32K, Core Type: 8-Bit AVR, Data SRAM Bytes: 4K ~ 16K, FPGA Gates: 10k, FPGA Core Cells: 576, FPGA SRAM: 4KB, FPGA Registers: 846, Supplier Device Package: 208-PQFP (28x28), Speed: 25 MHz.