Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > AT94S40AL-25DGJ
AT94S40AL-25DGJ
AT94S40AL-25DGJ Microchip Technology
Hersteller: Microchip Technology
Description: IC FPSLIC 40KGATE 25MHZ 256CABGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LBGA, CABGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, UART
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Program SRAM Bytes: 20K-32K
EEPROM Size: 1M x 8
Core Type: 8-Bit AVR
Data SRAM Bytes: 4K ~ 16K
FPGA Gates: 40k
FPGA Core Cells: 2304
FPGA SRAM: 18KB
FPGA Registers: 2862
Supplier Device Package: 256-CABGA (17x17)
Part Status: Active
Speed: 16 MHz
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT94S40AL-25DGJ Microchip Technology
Description: IC FPSLIC 40KGATE 25MHZ 256CABGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-LBGA, CABGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, UART, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Program SRAM Bytes: 20K-32K, EEPROM Size: 1M x 8, Core Type: 8-Bit AVR, Data SRAM Bytes: 4K ~ 16K, FPGA Gates: 40k, FPGA Core Cells: 2304, FPGA SRAM: 18KB, FPGA Registers: 2862, Supplier Device Package: 256-CABGA (17x17), Part Status: Active, Speed: 16 MHz.
Weitere Produktangebote AT94S40AL-25DGJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT94S40AL-25DGJ AT94S40AL-25DGJ Hersteller : Microchip Technology Description: IC FPSLIC 40KGATE 25MHZ 256CABGA
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, UART
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Program SRAM Bytes: 20K-32K
EEPROM Size: 1M x 8
Core Type: 8-Bit AVR
Data SRAM Bytes: 4K ~ 16K
FPGA Gates: 40k
FPGA Core Cells: 2304
FPGA SRAM: 18KB
FPGA Registers: 2862
Part Status: Active
Speed: 16 MHz