ATB106M025
ATB106M025 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 18.57Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 1.93 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 63 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 90 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 26000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB106M025 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 18.57Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm), Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 1.93 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 63 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 90 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB106M025 ATB106M025 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 1.93 Ohms
auf Bestellung 29183 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
ATB106M025 ATB106M025 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB-3006753.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25VDC 10uF 20% 63mA a. 120Hz