ATB108M050L165
ATB108M050L165 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 1MF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 66 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB108M050L165 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 1MF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 1 mF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 66 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB108M050L165 ATB108M050L165 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: CAP ALUM 1MF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 66 mOhms
auf Bestellung 209 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
ATB108M050L165 ATB108M050L165 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF, 50V, 20%, 18x16.5mm SMD
auf Bestellung 293 Stücke:
ATB108M050L165 ATB108M050L165 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF, 50V, 20%, 18x16.5mm SMD
auf Bestellung 293 Stücke:
ATB108M050L165 ATB108M050L165 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 1000uF, 50V, 20%, 18x16.5mm SMD