ATB157M080
ATB157M080 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 80UF, 150V, 20%, 12.5X13.5MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 320 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB157M080 Cornell Dubilier Knowles
Description: 80UF, 150V, 20%, 12.5X13.5MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 320 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB157M080 ATB157M080 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 150uF, 80V, 20%, 12.5x13.5mm SMD
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATB157M080 ATB157M080 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 80UF, 150V, 20%, 12.5X13.5MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 320 mOhms