ATB226M016
ATB226M016 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.236" L x 0.217" W (6.00mm x 5.50mm)
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 1 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 112 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 160 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 17000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB226M016 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.236" L x 0.217" W (6.00mm x 5.50mm), Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 1 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 112 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 160 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB226M016 ATB226M016 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 1 Ohms